Msi Delta ADP-230GB D Rectangl Adaptörü
20 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 20 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 11,5 Amper (11500 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 230 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 20v 11.5a 4pin Usb Tip Rectangle Uç