Samsung BN44-00918D Monit�r Adaptörü
14 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çýkýþ Gerilimi : 14 Volt
Adaptör Çýkýþ Akýmý : 2,5 Amper (2500 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 35 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açýklamasý : 14v 2.5a 6.5*4.4mm pinli uç