Asus A15-120P1A 5.5x2.5mm Notebook Adaptörü
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 19 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 6,3 Amper (6300 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 120 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 19v 6.32a 5.5mm*2.5mm uçlu
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Asus A15-120P1A 5.5*2.5mm Notebook