Msi Chicony A17-120P2A 4.5x3.0 Adaptörü
20 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 20 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 6 Amper (6000 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 120 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 20v 6a 4.5*3.0mm pinli uç
Bu adaptörün uyumlu olduğu modeller :
Asus A17-120P2A 4.5*3.0mm Notebook