Asus ADP-240EB B 6.0x3.7mm Notebook Adaptörü
20 Volt Adaptör
Ürün Bilgileri :
Adaptör Çıkış Gerilimi : 20 Volt
Adaptör Çıkış Akımı : 12 Amper (12000 mA)
Adaptör Gücü (Power) : 240 W
Adaptör Stok Durumu : Var
Ürün Açıklaması : 20v 12a 6.0*3.7mm uçlu pinli uç